Z powodu wzmożonej ilości spamu, konta na stan obecny nie są tworzone automatycznie. Wnioski o konta użytkowników są akceptowane przez administrację. W celu stworzenia konta, prosimy kierować się na tą stronę. W biografii wpiszcie cokolwiek, co potwierdzi, że nie jesteście botem. Prosimy też o zajrzenie na nasz kanał na Discordzie.
Touhou Wiki:Administratorzy: Różnice pomiędzy wersjami
m (Ta lista jest zawsze najbardziej aktualna) |
(Usunięto przekierowanie do en:Touhou Wiki:Administrators) Znacznik: Usunięto przekierowanie |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Tutaj znajduje się lista administratorów Touhou Wiki. Stewardy to osoby zajmujące się administracją na stronie ze strony technicznej; mogą oni czasami dodać edycje stron czy po prostu administrować wikipediami gdzieniegdzie, lecz głównie pomagają w sprawach technicznych na stronie. Biurokraci i Administratorzy są lokalnymi adminami na wiki; ustawiają przywileje użytkowników oraz zarządzają plikami/artykułami. Proszę skontaktuj się z nimi w celu usunięcia stron i kategorii, edycji stron zablokowanych, itd. | |||
==Touhou Wiki (touhouwiki.net)== | |||
{| class="outcell sortable" cellpadding="2" cellspacing="7" | |||
! class="incell_topleft" | '''Użytkownik''' | |||
! class="incell" | '''Poziom''' | |||
! class="incell" | '''Opis''' | |||
! class="incell" | '''Aktywne Wikipedie''' | |||
! class="incell" | '''Strefa Czasowa''' | |||
! class="incell" | '''Język'''<br />Proficiency''' | |||
! class="incell_topright" | '''Notatki''' | |||
|- | |||
|[[User:Mami|Mami]] | |||
|[[Help:Group_rights#Stewards|Steward]], [[Help:Group_rights#Bureaucrats|Bureaucrata (en)]] | |||
|Steward, Relacje Wiki | |||
|[[:en:|en]] | |||
|Ameryka/Los Angeles (UTC -8:00) | |||
|en | |||
| | |||
|- | |||
|[[:de:User:Yaroneko|Yaroneko]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (de)]] | |||
| | |||
|[[:de:|de]] | |||
|Europa/Berlin (UTC+01:00) | |||
|de, en | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Daisuke|Daisuke]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (es)]] | |||
| | |||
|[[:es:|es]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[:pt:User:Hibiki|Hibiki]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (pt)]] | |||
| Implementacja Gadżetów (dla pt touhou wiki),Sprawdzanie Ortografii (pt), Portugalska strona Facebooka | |||
|[[:en:|en]], [[:pt:|pt]] | |||
|Ameryka/Brazylia/Curitiba (UTC -3:00)<br> Ameryka/Brazylia/Curitiba (DST) (UTC -2:00) | |||
|pt, en, es | |||
| | |||
|- | |||
|[[:ru:User:Coyc|Coyc]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (ru, uk acting)]] | |||
| | |||
|[[:ru:|ru]], [[:uk:|uk]] | |||
|Europa/Moskwa (UTC +3:00) | |||
|ru, uk, en | |||
| | |||
|- | |||
|[[:vi:User:Lauqerm|Lauqerm]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (vi)]] | |||
| | |||
|[[:vi:|vi]] | |||
|(UTC +7:00) | |||
|vi | |||
| | |||
|- | |||
|[[:vi:User:Another Oni|Another Oni]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (vi)]] (strona Wiki na Facebooku) | |||
| | |||
|[[:vi:|vi]] | |||
|(UTC +7:00) | |||
|vi, en | |||
|- | |||
||[[:zh:User:KyoriAsh|KyoriAsh]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (zh)]] (strona Wiki na Facebooku) | |||
| | |||
|[[:zh:|zh]] | |||
|Azja/Kuala Lumpur (UTC +8:00) | |||
|en, ja, ms, zh, zh-yue, zh-min-nan | |||
| | |||
|- | |||
|[[:pl:User:Mifil|Mifil]] | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (pl)]] | |||
| | |||
|[[:pl:|pl]] | |||
|Europa/Warszawa (UTC +1:00) | |||
|pl, en | |||
| | |||
|- | |||
|[[:pt:User:Kim Belacqua the Fox|Kim Belacqua the Fox]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:pt:|pt]] | |||
|Ameryka/Brazylia/Fortaleza (UTC -3:00 | |||
|pt, en | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Hyn|Hyn]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:es:|es]] | |||
|Ameryka/Kolumbia (UTC -05:00) | |||
|es, en | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Risaiku|Risaiku]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:es:|es]] | |||
|Ameryka/Meksyk (UTC -07:00) | |||
|es, en | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Kohlrabi|Kohlrabi]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:es:|es]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Quwanti|Quwanti]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:en:|en]], [[:nl:|nl]] | |||
|Europa/Amsterdam (UTC +1:00) | |||
|nl, en | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:WGH|WGH]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| sprawy związane z JavaScript | |||
|[[:en:|en]], [[:ru:|ru]] | |||
|Europa/Moskwa (UTC +3:00) | |||
|en, ru | |||
| | |||
|- | |||
|[[User:Garam|Garam]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:ko:|ko]] | |||
| | |||
|ko | |||
| | |||
|- | |||
|[[:zh:User:YECK|YECK]] | |||
|[[Help:Group_rights#Administrators|Administrator]] | |||
| | |||
|[[:zh:|zh]] | |||
|(UTC +8:00) | |||
|zh | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Nieaktywni, Zawieszeni albo osoby wyznaczone do administracji jeszcze bez przywileji== | |||
{| class="outcell sortable" cellpadding="2" cellspacing="7" | |||
! class="incell_topleft" | '''Użytkownik''' | |||
! class="incell" | '''Poziom''' | |||
! class="incell" | '''Opis''' | |||
! class="incell" | '''Aktywne Wikie''' | |||
! class="incell" | '''Strefy Czasowe''' | |||
! class="incell" | '''Biegłość<br />Językowa''' | |||
! class="incell_topright" | '''Notatki''' | |||
|- | |||
|Brak | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (sv)]] | |||
| | |||
|[[:sv:|sv]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Brak | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata | |||
(it)]] | |||
| | |||
|[[:it:|it]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Brak | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (ko)]] | |||
| | |||
|[[:ko:|ko]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Brak | |||
|[[Help:Group_rights#Bureaucrats|Biurokrata (nl)]] | |||
| | |||
|[[:nl:|nl]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
==Zobacz też== | |||
*[[Help:Group rights]] | |||
[[nl:Touhou Wiki:Administratoren]] | |||
[[pl:Touhou Wiki:Administratorzy]] | |||
[[ru:Touhou Wiki:Администраторы]] | |||
[[uk:Touhou Wiki:Адміністратори]] | |||
[[zh:Project:管理员]] | |||
{{Kategoria:Organizacja}} | {{Kategoria:Organizacja}} |
Aktualna wersja na dzień 17:10, 12 paź 2018
Tutaj znajduje się lista administratorów Touhou Wiki. Stewardy to osoby zajmujące się administracją na stronie ze strony technicznej; mogą oni czasami dodać edycje stron czy po prostu administrować wikipediami gdzieniegdzie, lecz głównie pomagają w sprawach technicznych na stronie. Biurokraci i Administratorzy są lokalnymi adminami na wiki; ustawiają przywileje użytkowników oraz zarządzają plikami/artykułami. Proszę skontaktuj się z nimi w celu usunięcia stron i kategorii, edycji stron zablokowanych, itd.
Touhou Wiki (touhouwiki.net)
Użytkownik | Poziom | Opis | Aktywne Wikipedie | Strefa Czasowa | Język Proficiency |
Notatki | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mami | Steward, Bureaucrata (en) | Steward, Relacje Wiki | en | Ameryka/Los Angeles (UTC -8:00) | en | ||
Yaroneko | Biurokrata (de) | de | Europa/Berlin (UTC+01:00) | de, en | |||
Daisuke | Biurokrata (es) | es | |||||
Hibiki | Biurokrata (pt) | Implementacja Gadżetów (dla pt touhou wiki),Sprawdzanie Ortografii (pt), Portugalska strona Facebooka | en, pt | Ameryka/Brazylia/Curitiba (UTC -3:00) Ameryka/Brazylia/Curitiba (DST) (UTC -2:00) |
pt, en, es | ||
Coyc | Biurokrata (ru, uk acting) | ru, uk | Europa/Moskwa (UTC +3:00) | ru, uk, en | |||
Lauqerm | Biurokrata (vi) | vi | (UTC +7:00) | vi | |||
Another Oni | Biurokrata (vi) (strona Wiki na Facebooku) | vi | (UTC +7:00) | vi, en | |||
KyoriAsh | Biurokrata (zh) (strona Wiki na Facebooku) | zh | Azja/Kuala Lumpur (UTC +8:00) | en, ja, ms, zh, zh-yue, zh-min-nan | |||
Mifil | Biurokrata (pl) | pl | Europa/Warszawa (UTC +1:00) | pl, en | |||
Kim Belacqua the Fox | Administrator | pt | Ameryka/Brazylia/Fortaleza (UTC -3:00 | pt, en | |||
Hyn | Administrator | es | Ameryka/Kolumbia (UTC -05:00) | es, en | |||
Risaiku | Administrator | es | Ameryka/Meksyk (UTC -07:00) | es, en | |||
Kohlrabi | Administrator | es | |||||
Quwanti | Administrator | en, nl | Europa/Amsterdam (UTC +1:00) | nl, en | |||
WGH | Administrator | sprawy związane z JavaScript | en, ru | Europa/Moskwa (UTC +3:00) | en, ru | ||
Garam | Administrator | ko | ko | ||||
YECK | Administrator | zh | (UTC +8:00) | zh |
Nieaktywni, Zawieszeni albo osoby wyznaczone do administracji jeszcze bez przywileji
Użytkownik | Poziom | Opis | Aktywne Wikie | Strefy Czasowe | Biegłość Językowa |
Notatki |
---|---|---|---|---|---|---|
Brak | Biurokrata (sv) | sv | ||||
Brak | Biurokrata (it) | it | ||||
Brak | Biurokrata (ko) | ko | ||||
Brak | Biurokrata (nl) | nl |
Zobacz też
Ta kategoria obejmuje wszystkie sprawy związane z organizacją tego wiki.